Home staging – PRAVDA, nebo LEŽ?

Odpovědi na Vaše otázky

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co dokáže Home staging

Reálné zkušenosti realitních makléřů a majitele s Home stagingem

Před začátkem spolupráce jsem neměl zásádní pochybnosti ani o spolupráci s Ivanou, protože jsme se spojili na základě doporučení, ani o samotném prodeji nemovitosti. Věděl jsem, že byt prodám, otázka byla jen za jakou cenu a jak rychle. Vyhovovala mi strategie inzerce, kterou Ivana navrhla a společná komunikace během celého procesu prodeje.

Home staging jsem vnímal jako velmi důležitou součást. Ivana měla tuto část prodeje naprosto zmáknutou. Potěšilo mě, že připravila kromě fotografií i video prohlídku bytu, která podle mého názoru výrazně odlišila náš inzerát od ostatních a zároveň zvýšila poptávku po prohlídkách. Díky Home stagingu a video prezentaci se podařilo byt prodat rychle dle mých představ.

Ivanu jako realitního makléře doporučuji, při celém prodeji byly vidět její dlouholeté zkušenosti v oboru. Nebyla to moje první zkušenost s prodejem nemovitosti a rád bych ocenil přínos Home stagingu a přípravy nemovitosti před fotografováním, protože to předchozí realitní kanceláře vůbec neřešily. Nyní to vidím jako jeden z klíčových prodejních prvků.
Tomáš Němecmanažer
Má zkušenost je skoro u každého náběru, nedokážu už nic nafotit, natož zveřejnit neuklizené nemovitosti, ale nejvíc jsem byla na sebe pyšná, když jsem jako svou první nemovitost prodávala obyčejnou garáž, která se v dané lokalitě prodávala za cca 110 tis. Kč.

Když jsem ji přebrala po minulém makléři, kterému se ji nedařilo delší dobu prodat, vypadala velmi neuspořádaně. Majitel ani makléř nepřikládal Home stagingu garáže žádnou důležitost, garáže jsou potřeba, tak jaképak copak ...

Po první schůzce s majitelem se mi ho velmi jemně podařilo upozornit, že by bylo dobré věci v garáži alespoň trochu uspořádat ... Majitel byl sice typ drsnějšího chlapíka, kterému se to zdálo sice zbytečné a tvrdil, že to nemá kam dát, ale sám přiznal, že tam má asi trochu „nepořádek“ (použil samozřejmě jiného výrazu).

O to větší byl můj údiv, když mi po pár dnech sám volal a hrdě hlásil, že již všechno vyklidil a dokonce garáž vylíčil a můžu si ji přijít znovu nafotit ... Má radost se ještě zvětšila, když jsme garáž za pár dnů prodali za 165.000 Kč a zbylo víc na něj i na mě.

I když to nebyl bůhvíjaký obchod, ale byl to před cca 5 lety můj první a potvrzuje, že hezké se vždy prodává lépe. S klientem se dodnes vesele zdravíme a vzpomínka, jak jsem zapůsobila na drsňáka, mě ještě dnes hřeje. A nic mě to nestálo! Jen citlivě a takticky zmíněná rada 🙂
Libuše Zajícovárealitní makléřka
Moje nedávná zkušenost s HS je docela zábavná. O HS se totiž postarala sama majitelka. Ale od začátku. Nabírala jsem do prodeje starší rodinný dům a při první schůzce jsem majitelce vysvětlila, jak dům připravit na nafocení - uklidit, odosobnit atd.

Když jsme ale přišli s fotografem na focení, doslova nám spadla brada. Dům byl pečlivě uklizený od sklepa až na půdu. Zmizely všechny fotky, osobní předměty, přebytečné věci. Všude květiny, polštářky pečlivě naaranžované na sedačce, svíčky v koupelně, na jídelním stole košík s čerstvým ovocem...no prostě profi práce.

A přesně takto dům vypadal při každé prohlídce. I když se jednalo o starší dům vyžadující nějaké opravy, působil na zájemce velmi příjemně. Prodal se rychle a výsledná cena byla o 200 tis. víc, než jsem počítala.

Prostě HS má smysl a v realitách má budoucnost 🙂
Olga Jarošovárealitní makléřka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Investice do Home stagingu je v naší realitní kanceláři úplnou samozřejmostí.
Ing. Markéta Kodlovárealitní makléřka

Vaše příležitost obsahuje:

(kompletní nabídka ve zkratce)

Online kurz: Home staging v praxi

  • Přístup do členské sekce
  • 5 video lekcí v celkové délce 1:58:35 minut
  • Možnost klást dotazy v diskuzi u jednotlivých lekcí
  • Přístup do uzavřené skupiny na Facebooku
  • Certifikát o absolvování kurzu

Bonusy

  • Vstupenka na živou akci v hodnotě 1 990 Kč
  • 30 minut konzultace s profesionálním Home stagerem v hodnotě 900 Kč
  • Video: Jak profesionálně nafotit nemovitost
  • 5 triků pro zaručený náběr nemovitosti

Home staging je v rukou šikovného makléře doslova zbraň. S tímto kurzem získáváte za velmi výhodných podmínek do rukou nástroj, který vás nejen odliší od ostatních realitních makléřů a zatraktivní u vašich klientů, ale především díky Home stagingu dokážete nabrané nemovitosti opravdu prodávat a za vyšší ceny, než ostatní.