ŽENY V REALITÁCH  a jejich pár slov 

Jednoduše, přehledně, s láskou a odhodláním dělané. To jsou osobní příběhy a malé zpovědi našich skvělých Žen v realitách. Každá má co říci, každá má svůj pohled na reality a seberealizaci. Ale nechybí tady právě  vaše prezentace? Kontaktujte nás >>> Pokud nebudete vědět jak na to, rádi vám pomůžeme s přípravou.

Michaela Marinková

Jako nováček v realitách, ne však v obchodu, jsem se rozhodla udělat změnu. Začala jsem se hodně vzdělávat a setkávat se s lidmi v oboru.

Překvapilo mne, kolik je v realitách žen. A mám chuť spolu s nimi posouvat tento obor  do královské role, které se mu v jiných zemích dostává. Vidím tady ohromné možnosti a příležitosti. Děkuji za možnost zapojení se a věřím, že tento krok mě posune o kus dopředu.

www.michaelamarinkova.cz

" Každá cesta někam vede..."

Olga Jarošová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V  realitách pracuji přes deset let. Nejdříve pod křídly jedné velké brněnské kanceláře, třetím rokem pod vlastní značkou Reality Muzejka.

Líbí se mi, že v realitách se mohou uplatit všechny podnikavé ženy bez rozdílu věku, mohou využít svých typicky ženských vlastností ve prospěch klientů a zdárného průběhu obchodu a ještě si mohou řídit svůj čas tak,aby jim ho zbylo dost pro rodinu. 

www.realitymuzejka.cz

"S úsměvem jde všechno líp." 🙂

Nataša Řezníčková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Práce v realitách mě opravdu naplňuje a mám ji jako svého koníčka. Zabývám se proto i psaním článků s touto tématikou, osobně jsem vytvořila několik webů a napsala také elektronickou knihu – ebook "Jak rychle prodat nemovitost".

A do budoucna se dívám optimisticky, těším se na nové věci, které doba přinese a které nadšeně vyzkouším a následně začlením do práce, abych tak majitelům jejich nemovitost prodala ještě rychleji.

www.natasareznickova.cz

"Mluvit mnoho je jedna věc,
mluvit dobře je druhá věc."

Marie Štanglová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Původní profesí fotografka, v mezičase jsem provozovala kavárnu, ale stále jsem byla akční - mezi lidmi... Mám ráda změnu, všechno nové cítím jako výzvu a obohacení...

Do realit mě přivedla moje kamarádka a já byla hned pro! Baví mě lidi získávat i jim pomáhat, baví mě, že je každý den jiný a navíc... uplatním v sobě i paní fotografku.

Sice jsem v realitách jen krátce, a vím, že začátky a rozjezdy jsou těžké a já si to uvědomuji, ale stejně bych už chtěla skočit dál... jsem netrpělivá...

www.realitymuzejka.cz

"Nikdy neříkej nikdy!"

???

Budete právě VY další ženou v realitách, která se zde představí?