ŽENY V REALITÁCH  a jejich pár slov 

Jednoduše, přehledně, s láskou a odhodláním dělané. To jsou osobní příběhy a malé zpovědi našich skvělých Žen v realitách. Každá má co říci, každá má svůj pohled na reality a seberealizaci. Ale nechybí tady právě  vaše prezentace? Kontaktujte nás >>> Pokud nebudete vědět jak na to, rádi vám pomůžeme s přípravou.

Michaela Marinková

Jako nováček v realitách, ne však v obchodu, jsem se rozhodla udělat změnu. Začala jsem se hodně vzdělávat a setkávat se s lidmi v oboru.

Překvapilo mne, kolik je v realitách žen. A mám chuť spolu s nimi posouvat tento obor  do královské role, které se mu v jiných zemích dostává. Vidím tady ohromné možnosti a příležitosti. Děkuji za možnost zapojení se a věřím, že tento krok mě posune o kus dopředu.

www.michaelamarinkova.cz

" Každá cesta někam vede..."

Olga Jarošová

V  realitách pracuji přes deset let. Nejdříve pod křídly jedné velké brněnské kanceláře, třetím rokem pod vlastní značkou Reality Muzejka.

Líbí se mi, že v realitách se mohou uplatit všechny podnikavé ženy bez rozdílu věku, mohou využít svých typicky ženských vlastností ve prospěch klientů a zdárného průběhu obchodu a ještě si mohou řídit svůj čas tak,aby jim ho zbylo dost pro rodinu. 

www.realitymuzejka.cz

"S úsměvem jde všechno líp." 🙂

Nataša Řezníčková

Práce v realitách mě opravdu naplňuje a mám ji jako svého koníčka. Zabývám se proto i psaním článků s touto tématikou, osobně jsem vytvořila několik webů a napsala také elektronickou knihu – ebook "Jak rychle prodat nemovitost".

A do budoucna se dívám optimisticky, těším se na nové věci, které doba přinese a které nadšeně vyzkouším a následně začlením do práce, abych tak majitelům jejich nemovitost prodala ještě rychleji.

www.natasareznickova.cz

"Mluvit mnoho je jedna věc,
mluvit dobře je druhá věc."

Marie Štanglová

Původní profesí fotografka, v mezičase jsem provozovala kavárnu, ale stále jsem byla akční - mezi lidmi... Mám ráda změnu, všechno nové cítím jako výzvu a obohacení...

Do realit mě přivedla moje kamarádka a já byla hned pro! Baví mě lidi získávat i jim pomáhat, baví mě, že je každý den jiný a navíc... uplatním v sobě i paní fotografku.

Sice jsem v realitách jen krátce, a vím, že začátky a rozjezdy jsou těžké a já si to uvědomuji, ale stejně bych už chtěla skočit dál... jsem netrpělivá...

www.realitymuzejka.cz

"Nikdy neříkej nikdy!"

???

Budete právě VY další ženou v realitách, která se zde představí?