Bylo to bóží!

Mám chuť vám jen tak říci, jak jsem si to napoprvé užila a prožila. Nic dlouhého slohového, prostě zážitek z druhé strany organizátorky. Ve mě se vařily emoce, očekávání a trochu i strášek, jasně že ano. Ale nakonec jsem si řekla, že to jednoduše pustím a uvidím.

Dobře jsem udělala. Atmosféra celé akce byla tak úžasná, že dneska, když jsem si prohlížela fotky z akce, tak mě to opět dojalo (s tím dojímáním už to asi lepší nebude. Berou mě už i večerníčky). Myslím si, že mě osobně tahle akce ukázala mnohé a hodně jsem se naučila.

img_1459

Poprvé je to asi vždycky zvláštní, ale netřeba se bát.

První živá akce: organizačně, v novém projektu. Vykročení zase o kousek dál mimo bezpečí komfortu. Nová vzrušující odpovědnost. Nová očekávání. Představy, jak na to jít nejlépe, jsem měla mlhavé a pocitové.  Prostory jsme vybrali hned při první návštěvě,  skvělý pocit na první nadechnutí.

Zapůsobilo to na nás stejně příjemně, jak jsme se tam pak cítili. Prima místo U Vltavy,  jednoduchý prosklený sál v restauraci Cinda (jo a výborně tam vaří!). Úzký kontakt s obecenstvem. To, co mě nejvíc bavilo a co jsem si přála, byla možnost každého osobně přivítat, poptat se v průběhu na dojmy, sdílet přímo detailní příběhy za života.

img_1552

Jednoduché a milé všechno bylo. Neformální řešení celé věci, neformální prostory a uspořádání bylo bezva. To zafungovalo. Žádné složité výzdoby, šlo o nás, cosi řekneme a posdílíme. Vzdušnost, praktické dárky pro účastníky , prima občerstvení vytvářelo pocit lehkosti a příjemna. Není to vlastně  celé hrozně jednoduché :)?

img_2217

Harmonie není nadávka, jednoduše nám pomáhá.

Všechno běželo v absolutní harmonii, tedy pro mne určitě. Hezky jsme se celý den cítili. Bylo to vstřícné, přátelské a kreativní prostředí. Práce s prostorem, uplatnění principů feng-šuej nám velmi pomohlo. Vše bylo podpořeno „dozorem“ mojí kamarádky  Věrky Noskové, která umí mnoho kejklů s harmonií v domech, bytech a prostoru obecně. Jsem strašně vděčná, že nás podpořila a byla s námi.

img_1463

Reference byly prostě boží a hřejí mne u srdce.

Dobrý večer, ihned po uspání synka jsem Vám musela napsat, protože ještě teď jsem plná energie a elánu z dnešní akce. Chtěla bych Vám poděkovat za úžasně nabitý den plný pořádné dávky inspirace a zkušeností. A ač nejsem přímo z oboru, tak i pro mne se tam našlo plno užitečných rad a věcí k zamyšlení. Především přednáška o home stagingu byla pro mě v čase mateřské „dovolené“ neuvěřitelnou vzpruhou. Jsem moc ráda, že jsem dnes byla u toho a budu se těšit zase někdy někde na viděnou.Srdečně Vás zdravím a děkuji, Klára Petrák

Hezký večer Ivano, ráda bych se vrátila k sobotní akci. Bylo prima se setkat a načerpat nové informace, kontakty, cítit podporu a vědět, že to člověk dělá dobře. Že jde práce makléřů dělat jinak, než vidím kolem sebe. Slyšet Vás, že si stát za svým, vědět co chtít a říct si o své není nic špatného, ba naopak. Nepíšu nic nového, čtete toho od makléřů jistě dost.Chci říct, že mě to nakoplo, mám v hlavě další nápady co a jak udělat, změnit a být LVEM. 🙂 Ze soboty mám moc příjemný pocit. Nejen z informací, ale i z osobních setkání.Vy , Pavlína, Valérie….Petra Prosrová

Moc děkuji, sobotní akce byla úžasná, úžasná a ještě jednou úžasná 🙂, super atmosféra, super informace a super lidi! Jsem opravdu nadšená a ještě dnes si užívám ten fajn pocit. Světlana Eichnerová

Ďakujeme aj my za nesmierne inšpirujúce školenie, ktoré nás opäť posunie bližšie k tomu, ako chceme robiť našu prácu (s láskou, radosťou a hlavne kvalitne:)). Rady sme prišli a radi prídeme aj nabudúce:) Lucie Šaryová Želonková

Děkuji!!

img_2262

Příště už tam budete možná i vy :). A jak to vypadalo v reálu se můžete podívat v naší fotogalerii kliknutím přímo tady >>>.

Chtěla bych poděkovat všem,  kdo se na tom podíleli:

Pavlínce, bez ní by to nikdy nebylo;  Dušanovi a spol, technicky by to bez nich nefungovalo; všem úžasným speakerům (viz foto níže), bez nich by tam byla nuda; partě z Cindy, byli moc príma;  Liborovi, bez něj by fotky nebyly;  Romanovi a Robertovi za podporu a dárečky pro hosty; všem , kteří tam byli s námi – třeba až z východního Slovenska! Děkuji!

img_1623

…a sobě taky 🙂 však moje dojmy hned po skončení akce to ukazují, jak se mi to líbilo :), podívejte se 🙂  KUK tady >>

Těším se na někdy příště, už to plánujeme!

Prima dny.

Ivana

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.