Buďte magicky ženské i vy!

Mám ráda inspirativní lidi, knihy a příležitosti. Tohle všechno se snoubí v případě Míši Měřínské, mojí kamarádky, která mě inspiruje už dlouho. V čem? Jak být ženská na první pohled, jak o sebe pečovat i s dětmi a i s tak náročným povoláním, jako jsou reality.

Požádala jsem jí, aby vám, ženám v realitách, předala kousek svojí inspiraci. Míša navíc pro vás přidala ještě super dárek, který si můžete vyzvednout na konci rozhovoru. Takže , Míšo …

Jaké máš znalosti a zkušenosti s realitními makléři či makléřkami? 

Praktické zkušenosti mám tři. Kupovala jsem byt v Brně a pomáhal mi v tom realitní makléř, druhá byla koupě bytu v Praze před realitní agenturu a poslední zkušenost máme s Tebou, když jsi nám pomáhala prodávat původní byt, ve kterém jsme v Praze bydleli.

O realitním trhu jako takovém toho moc nevím, ale vnímám práci makléře jako docela náročnou a tvrdou. Přijde mi, že:

  • jste neustále v pohybu a pořád někam přejíždíte.
  • máte telefon přilepený na uchu.
  • koukáte do počítače nebo do diáře.

Navíc si myslím (a oprav mě, jestli se pletu), že je na realitním trhu makléřů jak hub po dešti a panuje tu obrovská konkurence. Běžný prostředí neznalý smrtelník (jako já) je naprosto ztracený, kdo že je ten správný makléř, který ho nechce oškubat, ale je na jeho straně. Zkrátka je to nejspíš poměrně náročné prostředí, ve kterém je těžké vybudovat si u zákazníka důvěru a odlišit se.

Iva_4

Co si myslíš o jejich práci z pohledu tvých aktivit okolo krásy? Jaké máš postřehy? 

Z pohledu mé práce je hodně důležité, jaký vzbudí makléř a hlavně makléřka první dojem. Mám pořád pocit, že u chlapa se ještě nějaké to faux pas (jako jsou třeba bílé ponožky v sandálech) s úsměvem přejde, ale pokud udělá velký přešlap ve svém vzhledu žena, je podle mě okamžitě v očích klienta zbavena důvěryhodnosti (nebo je minimálně daleko těžší si klienta získat na svoji stranu).

Ať chceme nebo ne, to, jak vypadáme, je na obchodních schůzkách velmi důležitý faktor. A v realitách je všechno rychlé, takže o to víc klient hodnotí očima.

Jak je podle tebe důležitá krása pro ženy v realitách?

Podle mě realitní makléřka je žena jako každá jiná a chce se líbit sobě i okolí. Chce se cítit přitažlivá a elegantní. To je snad důležitá pro každou ženu.

Realitní makléřku si představuji jako upravenou sebevědomou ženu, která mě na první pohled upoutá vzpřímeným postojem, svojí energií a úsměvem. Zároveň bude mít šmrnc a bude ležérně a vkusně oblečená.

Misa reference

 My makléřky máme někdy trochu fičák, hlavně po ránu. Jaké 3 tipy nám doporučíš pro snadnější rána?

To je fajn otázka, ráno je asi nejdůležitější částí našeho dne a hodně často na to ženy zapomínají. Zvlášť když jsou ve spěchu. Proto jsem taky pro ženy napsala eBook zdarma s vyzkoušenými tipy, jak si rána zpříjemnit.

Když bych měla vyzdvihnout tři, které bych doporučila pro pěkné nastartování dne makléřkám, tak by to byly tyto:

  1. Vypijte hned po probuzení sklenici vody.
  2. Na zrcadlo si nalepte nějaký milý vzkaz, který vám hned ráno vykouzlí úsměv na rtech.
  3. Vydatně a v klidu se nasnídejte, než se pustíte do vašeho každodenního realitního maratonu.

Hodně často jsme celý den v terénu. Co udělat pro to, aby nám co nejdéle vydržel make-up a líčení?

Aby líčení dlouho vydrželo, je základem péče o pleť, protože když je pleť pěkná, je veškeré líčení jednodušší a déle vydrží. Taky se rozhodně vyplatí dopřát si kvalitní denní krém a make-upu, to jsou produkty, do kterých se vyplatí investovat.

A pak pro vás mám dva ryze praktické tipy:

  • Mějte v kabelce ubrousky na odmaštění pleti (někdy je najdete jako zmatňující ubrousky). Jsou malé, nic neváží a jsou fakt super. Před schůzkou si je jemně přiložte na pleť, stáhnou mastnotu, takže se pleť nebude lesknout (což se při běhání v terénu často stává hlavně na čele, bradě a kolem nosu), ale zároveň nesetřou make-up. Můžete je koupit na internetu nebo v drogériích.
  • Pořiďte si výraznou rtěnku. I když se nestihnete nalíčit nebo vám přes celý den líčení nevydrží, výrazná rtěnka na první pohled upoutá a je skvělým pomocníkem.

 Schůzky, auto, chození po prohlídkách, kavárna – i takový je den žen v realitách – jak si odlehčit v oblečení a zároveň zůstat profesionálkou?

Myslím, že ženy v realitách mohou úžasně využít sukně a ležérní halenky nebo trička. V dnešní době se dá business look vykouzlit i jinak, než že se žena omezí jen na košili, sako a kalhoty.

Ideální je vrstvit, využít kombinace materiálů a střihů. Třeba pouzdrové šaty, džínová bundička a klasické lodičky, to je outfit, který působí stále profi, zároveň je odlehčený. Perfektním pomocníkem jsou pro ženy šátky, které hodí jen tak přes ramena nebo kolem krku a okamžitě vzbudí profi dojem.

knihafoto103

Co makléřky a šperky? 

Jasně, každé ženě sluší šperky. Ale pozor, všeho s mírou. Nesnažte se na sebe navěsit moc věcí, spíš bych se ve vašem oboru se držela minimalismu. Vždy platí, jeden výrazný šperk, ať na něj upoutáte pozornost. Pamatujte na Coco Chanel – i ta říkala: „Před tím, než odejdete na párty, vraťte se k zrcadlu a sundejte si jeden šperk.“  A vy se vlastně na takovou párty vydáváte každý den.

Proč by si naše ženy měli hýčkat svou “krásu”

Jednoduše – protože si to zaslouží. Protože žena, která se cítí krásná, se víc usmívá, je spokojenější a sebevědomější. Šíří kolem sebe víc pohody a ta pohoda se jí potom vrací zpět.

Nějaký speciální tip na krásu jen pro ženy v realitách?

Speciální tip? Myslete na detaily, protože první dojem dvakrát neuděláte. Obzvlášť při schůzce, kdy si klient vybírá parťáka pro prodej své nemovitosti. Oloupaný lak na nehtech nebo otrhaný obal na telefonu jsou jednoduše detaily, které prozradí o ženě mnohé. A to i o přístupu k práci.

Děkujeme Míšo. Skvělá inspirace. Stejně jako Míši příběh a cesta k tomu, co ted s láskou dělá.

 

Od 1.8 je Míša také autorkou své první knihy Magicky ženská. jak jednoduché mohoub ýt všci, které mají dopad nejen na naši vnější krásu.

Vše se můžete dozvědět v letním dárku, který vám Míša posílá.

Do dnešní půlnoci 4.8. vám knihu Magicky ženská  DARUJE ZDARMA.

Stačí  objednat, odkliknout a uhradit pouze poštovné.

knihafoto042

No tak asi není co řešit. Již si objednalo skoro 3000 čtenářek! A já vím proč! 🙂  Radši si ji tedy hned ted objednejte >>>> 

PS: A pokud ji chcete darovat a potřebujete více kusů jako dárky nebo překvápko, není problém 🙂 Prostě udělejte více objednávek.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.