Jak skloubit čas pro práci i děti aneb kudy tudy

Milé ženy,
chci přispět do našeho světa žen v realitách svojí troškou do mlýna…

Na začátku mého rozhodnutí být ženou v realitách byla asi jen zkušenost s obchodem?
Nebo dobrý kamarád? Nebo zvědavost?

Zkrátka, když se roky pohybujete mezi lidmi v oblasti obchodu nebo vedení lidí, je jasné, že zkušeností máte asi hodně.

A mohu říci, že každý den zjišťuji, že zkušenosti v jednání s lidmi, ve vyjednávání, v nastavení směru a jednotlivých kroků KUDY TUDY díky předchozím zaměstnáním a čím jsem se zabývala, mám.

 

Jsem matka starající se o dva dospívající syny

… a je to fičák.
Jak skloubit čas pro práci a čas pro děti?
Kdy se věnovat jim a kdy je třeba věnovat čas klientovi a také sobě, jsem se musela naučit již dříve. Moje dřívější zaměstnání bylo velmi náročné, a u toho se starat o dva malé caparty, to byla opravdu zkouška dospělosti.

Jak skloubit čas pro práci i děti aneb kudy tudy

Obstála jsem…

Realitní branže, do které jsem se ponořila poměrně nedávno, je práce, která nemá konce, respektive, když jednou začnete, a práci děláte poctivě, tak není na 8 hodin, nebo od pondělí do pátku. A tak je třeba si uvědomit, že žena více než muž, musí umět skloubit dohromady práci, rodinu, koníčky, sebe, odpočinek, přátele… a v neposlední řadě vzdělávání, protože tento obor je živý “organismus” …

 

Co musím překonávat?

To, že mezi námi je stále spousta nepoctivých a ne zrovna fungujících realitních makléřů. Bohužel i žen, a to se pak hůře a déle sundává nálepka v podobě nedůvěry ze strany klienta.

Co mi funguje?

Můj otevřený přístup, kdy na rovinu klientovi řeknu a nezatajuji nic, co by poškodilo jeho a následně i mě. To se pak raduji, když dostanu doporučení a nebo krásnou referenci na svoji práci.

A jak píšu na svých stránkách www.michaelamarinkova.cz velmi mě uspokojuje BÝT UŽITEČNÁ.

A proto ženy pojďme se spojit a spolutvořit to milé klima, kde se klientům bude s námi chtít BÝT.

 

Vaše Mia

www.michaelamarinkova.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • PŘIPOJTE SE K NÁM NA FACEBOOKU
  • Nejnovější příspěvky
  • REALITY nebo REALITA

    5 slov a obratů - 5 inspirací ke změně v obchodě i životě. Když přišel průšvih, došlo mi, že stačí změnit svůj úhel pohledu a změní se svět kolem.

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a budeme (Tobi real estate services s.r.o, Brtnice 201, 25169, Velké Popovice, IČ: 05447011) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů ode nás, které se budou týkat informací realitního a vzdělávacího tématu . Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Rubriky